چاپ لیبل رول افست  :

  از نیازهای اصلی یک محصول جهت شناسایی نام تجاری شما می باشد، امروزه کمتر محصولی می توان یافت که احتیاج به یک لیبل و برچسب نداشته باشد. نکاتی که در طراحی و چاپ لیبل و برچسب بسیار مهم است، تعیین ابعاد و قالب لیبل بر اساس سایز و ابعاد محصول، تست کاغذ مصرفی بر روی محصول شما، نوع روکش ،چاپ لیبل و کیفیت آن، ساخت قالب لیزری جهت کیفیت و سهولت در برداشتن و چسباندن، و طراحی تخصصی بر اساس نوع دستگاه چاپ بسیار هائز اهمیت می باشد

چاپ لیبل رول کاربردهای متنوعی دارد .

لیبل به کار برده شده در انواع بطری ها، ظروف پلاستیکی و فلزی ، محصولات و تجهیزات، آرایشی بهداشتی ، صنایع غذایی ، شویند ها، برچسب و لیبل های تبلیغاتی و غیره … میتوانند از متریال و نوع کاغذهایی متفاوت ، متناسب با شرایط نگهداری در هوای خشک یا مرطوب یا فریزر و  …  به طور اختصاصی در نظر گرفته شود

استفاده از روکش  UV بر روی لیبل ضمن ایجاد یک لایه مقاوم  که از ساییدگی جلوگیری می نماید باعث شفافیت بیشتر رنگها و جلوه  بهتری از رنگ شده  و به زیبایی و مقاومت کار کمک کند .

چاپ در اشکال و ابعاد مختلف میتواند صورت بگیرد.

از اشکال  دایره ، بیضی ، مستطیل ، مربع ، مثلث اشکال متنوع و خاص متناسب با طراحی قالب انجام شده و از نظر سایز نیز  از 1 سانتی متر تا 100 سانتی متر قابلیت اجرای لیبل رول می باشد.

مواد اولیه ( متریال ) کار برده شده در لیبل پشت چسبدار  می تواند از  کاغذ ، پی وی سی ، شیشه ای ، خرد شونده ، شبرنگی ، متال (لیبل مات یا براق)

روکش و لایه محافظ روی لیبل میتواند :

سلفون مات ، سلفون براق ، مات ، یو وی

همچنین جهت زیبای کار و جلوه های ویژه می توان  از تکنیک های مکمل چاپ مانند طلاکوب ، نقره کوب ، قالب خاص استفاده نمود.